Preces atgriešana.

Latvijas Republikas Ministru Kabineta Noteikumi Nr.255 "Noteikumi par distances līgumu" nosaka, ka klientam ir tiesības atkāpties no līguma 14 kalendāro dienu laikā un atdot interneta veikalā iegādāto preci atpakaļ pārdevējam. Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12. panta sestā daļa nosaka, ka "patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā". Izmantojot pirkuma atteikuma tiesības, precei jābūt tās oriģināl iepakojuma, nelietotai un tādā stāvoklī, kā tā saņemta no pārdevēja.

Jums ir tiesības www.glapgerbi.lv iegādāto preci atgriezt 14 dienu laikā. SIA "ALPATEK" garantē atmaksāt naudu vai samainīt preci pret citu, ja esat to saglabājuši tādā pašā kvalitātē, kā to iegādājāties.

Atgriešana un apmaiņa tiek piemērota tikai jaunām, nelietotām un nepersonalizētām (neizšūtām, neapdrukātām, utt.) precēm oriģinālā iepakojumā un ar ražotāja oriģinālajām preču zīmēm.

Lai vienotos par preces atdošanu atpakaļ, lūdzam Jūs sazināties ar mums elektroniski: info@glreklama.lv vai pa tālruni: +371 29377884 un norādīt pasūtījuma numuru vai rēķina numuru un datumu. Par preci samaksātā nauda, kā arī piegādes maksa tiek atgriezta 20 darba dienu laikā no atgrieztās preces saņemšanas brīža. Pircējs sedz preču atpakaļ nosūtīšanas izmaksas.

Корзина